Parantez’e üyelik tamamen ücretsizdir. Önce “Ücretsiz Üye Ol” butonuna basarak adınızı, soyadınızı, en çok kullandığınız e-posta adresinizi, Multinet kart numaranızı ve belirlediğiniz şifrenizi girdikten sonra Kullanıcı ve gizlilik sözleşmesini kabul ederek “Üye Ol” butonuna basmanız yeterli.
Multinet kartınızın size ait olduğunu doğrulayabilmemiz için ilgili kartınızın tüm haneleri görünecek şekilde fotoğrafını çekip, iletisim@parantez.com 'a talebiniz ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Çözüm sürecinde ilgili ekibimiz size mail üzerinden en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.
Hayır. Kesinlikle para ödemiyorsunuz! Parantez’e üyelik tamamen ücretsizdir. Şu anda hem kampanya hem de rapor sistemimiz Multinet kartları ile çalışmaktadır. Yakın zamanda Multinet sahibi olmayan ancak Parantez kampanyalarından yararlanmak isteyen kullanıcılarımız için alternatif çözümler üretiyor olacağız.
TATLIPARA kazanmak için yapmanız gereken şey, mobil uygulamamızdan veya web sitemizden yemek yediğiniz restoran sayfasına girip “Bugün Buradayım!” demek ve aynı gün ödemenizi Multinet kartınızla yapmak. Aynı ay içerisinde aynı restorandan yediğiniz her yemekte kazancınız artarak devam eder. “Doldur- Kazan!” kampanyalarından TATLIPARA kazanmak için ise; “Bugün Buradayım!” demenize gerek kalmaksızın, 1 ay içerisinde “Doldur-Kazan!” kampanyalı restoranlarda belirtilen harcama limitini doldurmanız yeterlidir.
Parantez kampanyalı restoranda “Bugün Buradayım!” diyerek yediğiniz her yemekten farklı tutarda TATLIPARA kazanırsınız.Parantez’le kazancınız artarak devam eder. Bir restoranda aynı ay içerisinde yediğiniz üçüncü yemekte kazanacağınız TATLIPARA, ilk ve ikinci yediğiniz yemekten daha fazla olacaktır.
TATLIPARA’nız seçtiğiniz restorana “Bugün Buradayım!” dedikten sonra Parantez’e kayıtlı Multinet kartınız ile harcamanızı yaptıysanız, 72 saat içerisinde hesabınıza yatacaktır. Eğer 72 saati aşan bir sürede hesabınızda gözükmüyorsa iletisim@parantez.com adresine e-posta atabilirak bizi bilgilendirin, hemen destek vermeye başlayalım.
TATLIPARA kazandığınızda akıllı telefonlarınıza push veya sms ile bilgilendirme yapılır. Kazandığınız TATLIPARA Multinet kart bakiyenizin üzerine otomatik olarak eklenir. Siz her Multinet harcaması yaptığınızda TATLIPARA'larınızı da harcarsınız.
Parantez’in normal kampanyalarında “Bugün Buradayım” butonuna bastığınızda restorana geleceğinizi haber vermiş olursunuz. Bu restoranda yemek yiyerek ve ödemesini Multinet kartınızla yaptığınızda “TATLIPARA” kazanırsınız. Ancak “Doldur-Kazan!” kampanyalarında “Bugün Buradayım” demenize gerek yoktur. Bir ay boyunca yaptığınız harcamalarınız toplandığında kampanya limitini doldurmanız halinde kazandığınız TATLIPARA otomatik olarak Multinet bakiyenize eklenir.
Parantez’de “Bugün Buradayım!” demeden kazanabileceğiniz Doldur-Kazan! Kampanyaları bulunmaktadır. “Doldur-Kazan!” kampanyalarının geçerlilik süresi 1 aydır. Kampanyanın geçerli olduğu ay içerisinde kazanmanız için belirlenmiş olan harcama limitine ulaşmanız durumunda TATLIPARA kazanırsınız ve kazandığınız TATLIPARA Multinet kartınıza yatırılır. “Doldur-Kazan!” kampanyaları dışındaki diğer tüm kampanyalardan TATLIPARA kazanabilmeniz için “Bugün Buradayım!” demeniz gerekir.
Parantez'e arkadaşlarınızı davet ederek üye olmalarını sağladığınızda, arkadaşınızın Parantez restoranlarından kazandığı ilk TATLIPARA ile birlikte sizin 5 TL’niz de Multinet bakiyenize eklenir. Arkadaşınız üye olmuş ama henüz TATLIPARA kazanmamışsa 5 TL’niz pasif durumda kalır.
Doldur-kazan kampanyaları, sizin için seçtiğimiz bazı restoranlarda “Bugün Buradayım!” demeden yalnızca harcama yaparak TATLIPARA kazanabileceğiniz kampanyalardır. “Doldur- Kazan!” kampanyalarının geçerlilik süresi 1 aydır. Kampanyanın geçerli olduğu ay içerisinde kazanmanız için gerekli olan harcama limitine ulaşmanız durumunda TATLIPARA kazanırsınız ve kazandığınız TATLIPARA Multinet kartınıza yatırılır. Diğer kampanyalarda ise, yemek yediğiniz restoranın Parantez sayfasından “Bugün Buradayım!” demeniz gerekir ve bu restoranlarda yediğiniz tüm yemekler için TATLIPARA kazanırsınız. Kazandığınız TATLIPARA harcamanızın üzerinden 72 saat geçmeden Multinet kartınıza yatırılır.
TATLIPARA, Parantez.com’dan seçtiğiniz restoranlarda Multinet ile yapılan ödemelerden kazandığınız paraya verilen isimdir. Gerçek para yerine geçen para birimine TATLIPARA denir ve 1TL = 1 TATLIPARA’dır. Detaylı bilgi için tıklayın.
Parantez, 57 ilde 6000’e yakın anlamalı restoranda kampanya düzenlemektedir. Linke tıklayıp http://www.parantez.com/Kesfet bulunduğunuz ili seçerek çevrenizdeki Parantez noktalarına ulaşabilirsiniz.

En yeni Parantez noktalarını öğrenmek ve kampanyalardan haberdar olmak için Facebook ve Twitter'dan bizi takip edebilirsiniz.
Parantez’e giriş yaptığınızda karşınıza gelen size özel sayfada, daha önce harcama yaptığınız ve size en yakın Parantez restoranlarını görebilirsiniz. Yine aynı sayfadaki “Keşfet” butonuna tıklayıp, konumunuzu tespit etmemize izin verdiğinizde işiniz daha da kolaylaşır. iPhone ya da Androidli telefonunuza mobil uygulamalarımızı indirerek bunu daha da kolay hale getirebilirsiniz.
Android için Parantez Uygulamasını indir!
iPhone için Parantez Uygulamasını indir!
Kazandığınız TATLIPARA’yı 20.000’den fazla Multinet geçen tüm üye işyerlerinde harcayabilirsiniz.
Hayır, onlar puandır; TATLIPARA ise bildiğiniz paradır. Hatta 1 TL = 1 TATLIPARA’dır. Her kazandığınız TATLIPARA kart bakiyenize eklenir, diğer paralardan hiçbir farkı kalmaz.
Gideceğiniz restoran konusunda kararsız kalabilme ihtimalinizi göz önünde bulundurarak her gün en fazla 5 restorana ''Bugün Buradayım!'' diyebilme özelliğini ekledik. Üstelik “Bugün Buradayım!” dediğiniz restoranda harcama yapmazsanız herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.
Parantez’in ön plana çıkan 3 özelliği var;
Multinet kartınızla TATLIPARA kazanarak kartınızı daha çok kullanırsınız. Bir sonraki hesabınızı siz değil TATLIPARA öder.
Sizinle aynı lokasyonda bulunan lezzetli restoranları keşfedebilir ve deneyebilirsiniz.
Hangi restorana gideceğinizin kararsızlığını tüm iş arkadaşlarınızla yaşıyorsanız, Parantez ile beraber plan yapabilirsiniz.
Multinet kartınız, yemek alışverişlerinizde kullanmanız için şirketiniz tarafından size verilmiş bir ödeme aracıdır. Kartınızın kullanımı ve tüm sorumluluğu size ait olduğu için, Parantez'e üye olmanız ve fırsatlardan yararlanmanız şirketiniz için de sorun oluşturmaz. Bunun yanında, Parantez'e üye olduğunuzda işyerinize herhangi bir bildirim de yapılmaz.

E-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

iletisim@parantez.com